Cina - Turecko

Ano čtete správně... VC Číny je zrušena nejen v reálu, ale také u nás, na České F1 lize.

Ovšem v našem případě není problém covid-19, ale technické potíže s tratí. Při prvních trénincích jezdci narazili na problém s cutováním. Jednoduše řečeno, i když jste měli dvě kola ještě na trati, hra udělila cut. Tedy problém. Ihned po této informaci jsme začali problém řešit. Otestováním se problém potvrdil, přenastavením parametrů se nic nezměnilo. Ukázalo se, že problém je ve špatně nadefinované stopě což znamená nadefinovat celou trať znovu.
V takovém případě se jevilo více možností. První trať předělat. Tato možnost ale skýtá asi týden práce a z časových důvodů si takovou diferenci nemůžeme dovolit. Druhou možností bylo nastavit více beztrestných cutů. Tato možnost by byla spíše otravná z důvodu neustálého hlášení o limitech tratě a navíc jak se testem ukázalo, při větším (v našem případě doposud malým cutem) hra udělila průjezd boxy, ne-li stop/go. Další možností bylo najít a upravit jinou trať Číny. Pravděpodobně proto, že se ani v reálu tato trať od roku 2019 nejela, není ani dostupná pro simracing. (alespoň ne v takové kvalitě aby se dala použít).

Z těchto důvodů jsme uznali, že jedinou schůdnou variantou je trať nahradit tratí jinou. Tuto možnost zvažovala i reálná F1, ale nakonec závod úplně vypustili. My, my se toho nebojíme a použijeme prvotní myšlenku reálu, že VC Číny bude nahrazena VC Turecka.

Tuto trať již naši jezdci znají (jela se na podzim loňského roku) , a jako náhrada se jeví velmi dobrá.

OMLOUVÁM SE VŠEM KTEŘÍ SE JIŽ SNAŽILI VYTVOŘIT NĚJAKÝ SETUP A ZTRATILI NĚJAKÝ TEN ČAS TRÉNINKEM, ALE VĚŘTE, ŽE PONECHAT ČÍNU , DOPADLO BY TO ŠPATNĚ.

Aby bylo možné tuto změnu provézt, musíme upravit nejen trať, ale i AUTA aby byla možná 100% souhra módu.

Ihned jsem začal pracovat na úpravě nové tratě, serverů i webu, abych vás nepřipravil o tréninkový čas a snad během úterý (04.04.2023) bude nová trať ve stahuj, na serverech i aktualizovaný web.

Ve STAHUJ najdete :

V tratích - CF1L_TURECKO
V AUTA - CF1L_AUTA_2023.13

Předzávodní info

Další závody

.: 19.5. 20:00 VC Imoly, 47 kol
.: 26.5. 20:00 Sprint Monako 20, 29 kol
.: 2.6. 20:00 VC Monaka, 58 kol
.: 9.6. 20:00 Sprint Kanada 18, 26 kol
.: 16.6. 20:00 VC Kanady, 53 kol
.: 23.6. 20:00 Sprint Rakousko 18, 26 kol
.: 30.6. 20:00 VC Rakouska , 53 kol

Shoutbox


Anketa

anketa není aktivní

ukázat ankety

Teamspeak
Akce partnerů

Sponzoři

Pepa_MOTOLevne-okapy.cz