Seřadit:     printview
Autor: Zpráva:
Jakub Chmelík Člen klanu
Administrátor
62 Příspěvky
registrován: 27.12.2021
6 0
30.11.2023 - 16:51 odpovědět 
Sezóna se nám chýlí pomalu ke konci, letos trochu s předstihem otevíráme přihlášky pro sezónu nadcházející. Připravit novou sezonu nějaký ten čas zabere tak je potřeba začít s tím co nejdříve, tímto apeluji na všechny kdo chce jet nečekejte a přihlaste se.

V nové sezóně nás čekají drobné novinky na které je dobré už znát sestavy jednotlivých týmu, jednou z nich bude úprava garáži jak už bylo vidět na posledních tratích kromě vybavení se objevili i mechanici v garážích a nově bude mít každá garáž i jména pilotů kteří mají sedačku v týmu. To ale určitě není jediné co si na nás hlavní úpravce trati Martin Slezar připravil.

https://ceskaf1liga.cz/stahuj/Obrazky_WEB/jmeno.png

Další novinku ocení hlavně majitelé slabších PC sestav, Jan Veselý přišel na novou metodu u našich monopostů a ta mu umožní zachovat krásný vzhled a snížit nároky na grafickou kartu a tím pádem na naše počítače, ale nemusíte se bát novy mód pro sezónu 2024/1 sice bude vydán ale do chování monopostu se sahat nebude bude se s nimi jezdit stejně jako s letošními.Formát sprint cupu nadále zůstane součástí ročníku 2024 bude u něj obnoven přenos o který se postarám já za spolupráce Ľuboše Nežníka pravidla pro tento šampionát budou nezměněna.Hlavní šampionát zůstane také nezměněn kalendář pro sezonu najdete ve fóru a pravidla pro výběr týmu zůstávají stejná TOP3 jezdci předchozí sezóny nesmí být spolu v týmu.A dostáváme se tak k té méně příjemné zprávě která se týká dobrovolných příspěvku na chod ligy bohužel příspěvku je tak málo ze to pokryje sotva náklady na poháry a ono je potřeba občas aktualizovat i techniku na které nám běží servery momentálně je to např nákup nových windows, hdd a to nemluvím o tom kdyby náhodou něco selhalo.
Měl jsem tedy celou sezonu na přemýšlení co s tím padl i návrh zavést startovné pro hlavní šampionát jako je tomu na spousty jiných ligách, ale řekl jsem si že toto nechám čistě na Vás bude obnoveno to co se poslední sezóny zanedbávalo : Přispívající jezdec má nárok na sedačku, vlastní helmu, startovní číslo, své jméno nad garáží, podávání protestů, možnost podávat a projednávat své návrhy na změny na lize (formát sezony, změny pravidel, a různé jiné nápady) dále také má nárok na výběr týmu v opačném případě bude přiřazen do tymu vedením ligy, se základní helmou a monopost bude označen startovním číslem A1 a A2 a nemá nárok na podání protestu.

Kdo bude chtít přispět na sezónu 2024/1 vyčkejte prosím až po novém roce aby nebyl problém v účetnictví, pro tento účel bude v lednu ve fóru založeno opět téma Sezóna 2024/1 - Příspěvky na chod ligy.

Tímto bych chtěl poděkovat přispívajícím jezdcům v sezóně 2023/2:


Tomáš Tesař
Jan Nováček
Jaroslav Novák
Milan Králík
Josef Andrš
Josef Král
Ľuboš Nežník
Jakub Chmelík
Patrik Novotný
Jaroslav Strišovský


Dále patří poděkování lidem kteří prosedí spousty času u PC aby jsme si tu naši zábavu mohly užit:Vlasta Zednik : Maršál závodů

Pavel Mareček Ml. : zprostředkování přenosu správa sociálních síti

Martin Slezar : úprava trati , pomoc s vedením, maršál sprintu a mnoho dalšího

Jan Veselý : tvorba a úpravy módu

Petr Kolář : správa serverů a webu tvorba nového livetimingu

Seřadit:     printview


Než začneš odpovídat musíš se zaregistrovat!

registrace
přihlášení

Předzávodní info

Další závody

Shoutbox


Anketa

anketa není aktivní

ukázat ankety

Teamspeak
Akce partnerů

Sponzoři

Pepa_MOTOLevne-okapy.cz