Seřadit:     printview
Autor: Zpráva:
Jakub Chmelík Člen klanu
Administrátor
62 Příspěvky
registrován: 27.12.2021
3 0
23.07.2023 - 21:15 odpovědět 
F2 Sprint Cup 2023/2


Ti všímavější z Vás už určitě ví že se objevil nový zamčený server a na něm jsou F2 jsme ve fázi testování aby jsme mód do začátku sezóny vyladily. Toto téma jsem vytvořil abych Vám mohl nastínit jak vlastně F2 vypadají a jaký formát závodů pojedeme.

Účast
účastnit se může kdokoliv kdo se přihlásí šampionát je určený pro všechny jezdce i pro úplné začátečníky kdokoliv kdo bude chtít jet stačí aby mi napsal a muže nastoupit do závodu.

Kvalifikace
všichni víme že u doplňkového šampionátu nebývá účast tak silná a díky tomu jsem rozhodl že postačí jen jedna kvalifikace na 15 min s volnou volbou pneumatik (pneumatiky v kvalifikaci nebudou určovat co si pilot musí nazout na startu)

1 závod
první kratší závod bez nutnosti zastávky v boxech , startovní pole bude seřazeno v otočeném pořadí z výsledků kvalifikace, otočené pořadí bude jen u jezdců kteří se kvalifikovali v TOP 10 od jedenáctého místa dle výsledků kvalifikace. Každý má volnou volbu pneumatik

2 závod
druhý delší závod s nutností pitstopu a výměny směsi pneumatik , startovní pole bude seřazeno dle výsledků kvalifikace a každý má volnou volbu pneumatik.


MOD F2 2023/2
šampionát se pojede tak jak jste zvyklí z předchozích sezon na tratích na kterých se pojede hlavní šampionát, mod F2 je zatím ve fázi testování a ladění proto se na server zatím nedostanete až bude vše připraveno a doladěno budu vás informovat.
Auta budou jednodušší na ovládání než F1 budeme mít zamknuté setupy ve sprintu F2 jde jen o to přijít a užít si závod a netrávit hodiny trénováním a nastavováním monopostu. V nastavení zůstane odemčen zámek řízení , síla a poměr brzd , přední a zadní křídla , volba pneumatik a množství paliva. Těchto pár věcí je nutné nechat odemčené protože každý máme jiný jízdní styl a všechny okruhy se nedají jet s jedním nastavením křídel.

Až bude mod doladěn a zamčen musíme otestovat jakým způsobem omezíme piloty s Licencí A , pokud to bude možné a monoposty nám to dovolí přikloním se k osvědčené váhové zátěži. Samozřejmě pokud má někdo z Vás nějaký nápad neváhejte mi ho napsat buď sem dolu nebo osobně zprávou.

Závěrem přikládám pár screenshotu z modu , který si již brzy budete moct ozkoušet .


Seřadit:     printview


Než začneš odpovídat musíš se zaregistrovat!

registrace
přihlášení

Předzávodní info

Další závody

Shoutbox


Anketa

anketa není aktivní

ukázat ankety

Teamspeak
Akce partnerů

Sponzoři

Pepa_MOTOLevne-okapy.cz