Návod na mod ČF1LTuto sezonu jedeme Mod – FSR 2019 – Cameron Rodger, Matthew Tuson, Kris Cobb, Marco Conti
Pro ČF1L mod upravili a připravili P. Rusiňák, M. Bruňanský a P. Palasek


Nyní vám představíme a upozorníme vás na nejdůležitější informace, které by jste měli vědět o našem modu dříve než usednete za volant.


Motor:

Opět je důležité se podívat na graf. V tomto modě opět platí, že je důležité si hlídat teplotu vody i oleje. Životnost motoru není nezničitelná a proto jeho dostatečné chlazení je klíčové.
Palivo a Boosty:

Palivo a boosty – veľkosť nádrže bude upresnená. Používame fuel mixtures, 4 zmesy – Safety Car, Lean, Rich a Party Mode. Safety Car je určený na zahrievacie a dojazdové kolá, Lean a Rich budú najpouživanejšími mixtures počas pretekov. Party Mode je určený na kvalifikáciu, oproti starému modu bude výkonnejší, no aj s oveľa väčšou spotrebou paliva a opotrebením motora, v pretekoch sa preto nebude využívať tak často ako doteraz. Dále je nutné si ho nastavit ve hře klávesi, aby jste mohli mixture měnit stejně tak i DRS, který se v rFactoru 2 skrývá pod názvem Rear Flap!Aerodynamika a AEROSETY:

V tomto modu používáme DRS. Používáme jednoutnou fyziku až s čtyřmi fuel mixturePneumatiky:

Pneu – 5 suchých zmesí od C5 (najmäkšia) po C1 (najtvrdšia), na každé preteky budu nominované 3 sady a budú označené jednotne – mäkká červenou, stredná žltou a tvrdá bielou farbou. Pravidlo použitia minimálne 2 zmesí počas pretekov ostáva.
Brzdy:

Pozor! Je velmi důležité si vyzkoušet chlazení brzd ještě před závodem. Opět naše brzdy jsou velmi citlivé na teplotu a při opakovaném překročení 1000°C se velmi rychle zničí a hlavně na konci závodu mohou doslova vybouchnout. Hodně jezdců se již přesvědčilo, že se podcenění chlazení brzd vymstí.
Předzávodní info

Další závody

Shoutbox


Anketa

anketa není aktivní

ukázat ankety

Teamspeak

Partneři

Serios.czCZECHSIM.czGPF1.cz