Vedení ČF1L informuje Změna pravidel ČF1L - "V"


22.04.2019, 11:02 - Martin Slezar - Administrator - 1007 Příspěvky
S okamžitou platností se upravuje pravidlo o používání "V" - podmět k vyšetřování

Funkce zadání "V" v závodě se nemění. Je to stále upozornění pro maršála, aby se podíval na vzniklou situaci a mohl tak případně reagovat udělením trestu přímo v závodě. Toto upozornění nebude však mít vliv na vyšetřování po závodě. Podmětem vyšetřování po závodě bude podání protestu do fórum - tresty.

Důvod je zcela evidentní. "V" zadávaná přímo v závodě jsou především emotivně podané žádosti a jak se v poslední době ukazuje, jezdci se začali věnovat závodu i po po jeho odjetí. Kontrolují své chyby a tím také zjišťují, že vše nebylo tak, jak vypadalo v závodě a svá "V" pak stahují.
Touto změnou by se mělo ulevit práci maršála, neprojednávat zbytečné incidenty, nemělo by také dojít k situaci, kdy zadavatel "V" bude nakonec potrestán, protože se zpětně ukáže, že na vině byl právě on a především, bude-li chtít někdo maršála, případně Odvolací komisi zaměstnat, bude si muset najít ten čas, aby podal řádný protest s vysvětlením na co konkrétně protest podává.
 
30.04.2019, 13:46 - Martin Slezar - Administrator - 1007 Příspěvky
Pánové, pánové....
přesně takové reakce jsem od vás očekával po uzavření trestů. Chtěl bych vše napsal jen slušně, ale někdy se výstižné slovo obejít nedá.
Plnou hubu keců máte teď.... proč jste tedy nepodali protest když se vám něco nelíbilo ??? Nebo to za vás měl udělat někdo jiný, ve svém volném čase si sednout a projít závod, aby jste možná byli spokojeni ??
Tak takhle teda ne. Maršála nechce dělat nikdo a když se někdo obětuje, sklidí jen negativní komentáře a přesto to třeba Patrik Rusiňák dělá dál a dělá to výborně..... Mockrát se opravdu nestalo, že by maršál dostal pochvalu za svoji práci od vás. Když požádám B jezdce o maršálování skupiny A, ani se nikdo neozve. Tak jak budeme trestat v Ačku ???

Sami si sáhněte do svědomí, proč se zlobíte, že se netrestalo, když jste na nic špatného nepoukázali? Jediný omluvitelný nepodání protestu je samosebou Mercedesu. Přesto na tento incident mohl kdokoli protest podat..... nikdo ? Pak by ten nikdo měl držet.... být spíše zticha. V tomto ohledu je většina vedoucích týmu k ničemu. Proč jste nepodali protest, když poškodili vaše jezdce ?? Protože by jste si museli dát tu práci a chvíli tomu věnovat bez volantu v ruce ??

Chcete fér jezdění a potrestání "prasáren" ? Zapojte se a nenechejte to projít. Závod nekončí projetím cílovou páskou.